8 رنگ مبل که دکوراسیون خانه را محدود نمیکند

با هر یک از این رنگ ها به عنوان رنگ پایه مبلمان، می توانید هر چند وقت یکبار نظر خود را تغییر دهید ودکوراسیون خود را عوض کنید.

1- مبل سفید:

  یک مبل سفید جاودانه است.  به علاوه، می‌توانید هر اکسسوری را که با روحیه‌تان سازگار است  و به دلتان مینشیند اضافه کنید. 

هنگام انتخاب رنگ سفید برای مبلمان یا دکوراسیون داخلی، درجه مقاومت پارچه را در برابر لکه بررسی کنید و پارچه هایی را انتخاب کنید که در صورت نیاز به راحتی تمیز و سفید شوند.

2-مبل کرم :

 رنگ کرم یکی دیگر از گزینه های عالی است که انعطاف پذیری را ارائه می دهد.  این یک رنگ کلاسیک برای ست کردن با مشکی است اما یک شریک جالب با سرمه ای، قرمز یا خاکستری هم می باشد.

3-مبل بیسکویتی ، برنزه یا شتری:

 این رنگ های خنثی و گرم با رنگ های آبی، مشکی و پاییزی خوب کنار هم ست می شوند.  آنها همچنین با سیاه و سفید، چهارخانه قرمز و مشکی عالی هستند.

4-مبل قهوه ای :

 از زمانی که خاکستری به رنگ محبوب تبدیل شد، رنگ قهوه ای مورد توجه قرار نگرفت.  اما قهوه ای هنوز هم یک پایه و سنون خنثی در طراحی است. رنگ قهوه ای کلاسیک و همیشه شیک است.

5-مبل خاکستری روشن :

  خاکستری بسیار روشن با رنگ های چوبی گرم و دیوارهای گچی به زیبایی هماهنگ می شود.  خاکستری یک پس‌زمینه عالی برای ئکوراسیون با رنگ‌های درخشان است.

6- مبل خاکستری

 این رنگ به خوبی با رنگ های جواهری، سیاه و سفید جفت می شود.  از آنجا که خاکستری شخصیت های زیادی دارد، این رنگ هنوز هم در طراحی به طرز باورنکردنی قوی است.

7-مبل رنگ های خنثی : 

هنگام انتخاب رنگ ها، سایه های ملایم و خاموش (خنثی شده) را انتخاب کنید.  (به رنگ خنثی شده مقداری از رنگ مکمل آن اضافه شده است؛ به عنوان مثال، رنگ آبی خنثی شده دارای کمی نارنجی است.)

8-برگرفته از طبیعت :

رنگ های آبی و سبز ملایم، کم رنگ به خوبی به عنوان پایه های خنثی عمل می کنند.

اسکرول به بالا